Haber

Öğretmen çift depremde öldü

Odabaşı Mahallesi Gürses Sokak İtibar Asi Apartmanı’nda oturan öğretmen çift Hatice Yurt Ökmen ve eşi Gökhan Ökmen, depremde yaşadıkları binanın çökmesi sonucu enkaz altında kaldı. Ekiplerin çalışması sonucunda çiftin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Bodrum Anadolu Lisesi Mezunları sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda, “Sevgili öğrencimiz Hatice Yurt’u ne yazık ki Hatay’da kaybettik. çok çalıştı matematik öğretmeni oldu KPSS’de daha çok çalıştı Gökhan’dan yüksek puan alıp atandı.Tam kaderi paylaştıkları gibi Gökhan’la evlendi ve babası yok.Bu hayatta hep çok çalıştı.Bu güzel ruhumuz molozdan sağ çıkamadı yüreğimiz yanıyor allah annesine sabır sabır versin haticemiz ve sevgili eşi gökhan melekler yol arkadaşın olsun allah rahmet eylesin nurlar içinde uyu .”

Hatice Yurt Ökmen’in cenazesinin Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri aracıyla Bodrum’a getirilerek Bitez Mezarlığı’na defnedileceği bildirildi. Eşi Gökhan Ökmen’in cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi İzmir’e gönderilecek.

haber-finike.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu