Teknoloji

Sızan Galaxy S24 kılıfları telefonların nasıl görüneceğini ortaya koyuyor

Samsung’un Galaxy Ultra telefonları son iki yıldır aşağı yukarı aynı tasarıma sahip. Sızan Samsung Galaxy S24 Ultra kılıflarıEğer doğruysa en az bir yıl daha böyle olacak gibi görünüyor.

Sızıntıyı yapan @UniverseIce tarafından paylaşılan görüntüler, muhtemelen dört lensli kameraya sahip oldukça dikdörtgen bir telefona işaret ediyor. Aslında kameraların olması gereken yerde altı tane dairesel alan var ama önceki modellerle karşılaştırıldığında bunlardan biri LED flaş, biri lazer otofokus olacak gibi görünüyor.

Kamera sistemi Samsung Galaxy S23 Ultra ile tamamen aynı, sağ kenardaki güç ve ses düğmelerinin konumu da aynı. Yani görsel olarak Samsung Galaxy S24 Ultra, bu kılıfların gerçek olması halinde pek değişmeyecek gibi görünüyor.

Resimlerde Samsung Galaksi S24Ve Galaxy S24 Artı için de kılıflar bulunmaktadır. Bunlar da üç lensli kameraları ve Ultra’dan daha kavisli köşeleri ile önceki modellere çok benziyor.

Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus söz konusu olduğunda bu, Samsung’un en az bir yıldır kullandığı bir tasarım ancak yine de bazı değişiklikler görmek güzel olurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu